Торгівля лісом-кругляком через платформу ТБ «УЕБ»

Міністерством енергетики і захисту довкілля був ініційований проект, який передбачає проведення торгів на аукціонах через сервіс Прозорро.Продажі, тому що таким чином можна уникнути небезпеки ймовірних шахрайських маніпуляцій та корупції під час торговельної діяльності. Прийняти участь у онлайн-аукціоні деревини від Прозорро можуть усі бажаючі громадяни починаючи з 2020 року.

Основні принципи торговельної діяльності системи Прозорро.Продажі

Дії Прозорро регулюються новим законопроектом, який був запроваджений Кабінетом міністрів України. Крупні корпорації, які спеціалізуються на заготівлі та продажу лісових матеріалів, повинні діяти через систему електронних аукціонів «ProZorro.Sale». Але, реалізація сировини не може бути здійснена у наступних випадках:

  • Задоволення потреб ЗСУ;
  • Підтримка країни на нац.рівні;
  • Індивідуальне користування особою;
  • Наявність надзвичайної ситуації або стихійного лиха;

На даний момент громадян дуже лякає сфера лісозаготівлі, через наявність багатьох шахраїв, які використовують «тіньові» схема на аукціонах та прецедентів порушення чинного законодавства. Та це ніяк не стосуються онлайн-торгів на партнерському майданчику держпідприємства «Прозорро.Продажі» — sale.ueex.com.ua.

Керівництво платформи гарантує своїм клієнтам прозору діяльність, тотальний контроль всієї системи та відкритий доступ до інформації щодо аукціонів. При реєстрації лоту на Прозорро, він також буде відкритий одразу на 44-х електронних майданчиках. Через це фінансові махінації на біржі стають неможливими, тому що доступ до інформації відкритий не тільки державним контролюючим органам, а й звичайним зацікавленим громадянам.

Перед тим, як займатися торгівлею лісом, треба пам’ятати, що мінімальний обсяг одного лоту повинен становити не менш ніж 150 кубометрів деревини, або, повинен коштувати 200 і більше тисяч національної валюти.

Переваги «Української енергетичної біржі» перед конкурентами

Відкриваючи торги, Прозорро.Продажі гарантують своїм користувачам наявність чесних умов для участі в електронних аукціонних торгах з продажу лісової сировини. Будь-яке підприємство або громадянин України має право вести торговельну діяльність на майданчику. Перше, що потрібно зробити для цього – пройти просту реєстрацію та сплатити гарантійну суму. Ці гроші підуть на забезпечення захисту приватної інформації та власних грошей від можливих шахрайських нападків.

Прибуток за останні три роки нараховує більше 36 мільйонів гривень, що забезпечує суттєві внески у державний бюджет України.

Взяти участь в аукціоні з продажу лісу дуже легко за допомогою спеціалістів онлайн-майданчика sale.ueex.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-na-prozorro-prodazhi, які завжди готові до консультації своїх клієнтів. Знайти більше з приводу відкритих торгів на майданчиках Прозорро.Продажі можна на нашому YouTube каналі, де ви зможете знайти багато відео про онлайн-торги. У разі виникнення будь-яких питань, їх завжди можна поставити нашим кваліфікованим менеджерам на гарячій лінії за номером (044) 337-77-65. Також, рекомендуємо підписатись на нашу поштову розсилку та бота у Телеграмі, щоб завжди бути в курсі новин майданчика.

Похожие записи

Аренда действующего ресторана по проспекту Леся Курбаса

Местоположение : г.Киев, Святошинский р-н., проспект Леся Курбаса, 1-А., район занимает первое место по количеству населения среди районов правого берега Киева.

Виды культиваторов в сельском хозяйстве и их особенности

Культиватор – приспособление, которое активно применяется на предприятиях из области сельскохозяйственной промышленности. Главная задача подобного оборудования – это улучшение качества

Где лучше всего покупать участок земли

При необходимости покупки участка земли, проще всего обращать внимание сразу на несколько основных факторов. Одним из главных моментов будет конечно