ТБ «Українська енергетична біржа»

Сьогодні, безперечним лідером серед бірж України є товарно-сировинна біржа ТБ «Українська енергетична біржа». Переваги реалізації і закупівлі ресурсів через електронні біржові аукціони ТБ «УЕБ» www.ueex.com.ua вже оцінили учасники ринків енергії як нафта, газ (природний і конденсат), нафтопродукти і вугілля.

При довгостроковому використанні системи ТВ «УЕБ» ви отримуєте доступ до гранично стрімкого і вигідному придбанню і реалізації енергоресурсів. Також, беручи участь в електронних біржових торгах на ТБ «УЕБ» ви дуже скоро входите в число найкращих і прогресивних трейдерів на ринки. І все це реалізується в стінах вашого власного офісу.

На сьогоднішній день, близько 900 компаній функціонують на ТБ «УЕБ». Участь в аукціонах беруть як великі глобальні трейдери, підприємства міжнародного рівня та національні представники промисловості, так і менш значущі представники ринку. До перечня найбільш значимих компаній входять такі представники, як: Trafigura, АТ «Укргазвидобування», Товариство з обмеженою відпровідальністю «ГПК Нафтогаз Трейдинг», Trailstone, Duf Energy, Відкрите Акціонерне Товариство «Центренерго», MET Group, AOT Energy, Акціонерне Товариство «Укртранснафта», група організаций ДТЕК, , Закрите Акціонерне Товариство «Укргідроенерго», ДП «НЕК Укренерго», і багато інших.

«Українська енергетична біржа» ТБ «УЕБ» протягом своєї діяльності допомогла учасникам ринку мінімізувати економічні та виробничі ризики, пов’язані з продажем і купівлею енергоресурсів. В списку учасників входять як національні, так і приватні компанії. Для того, щоб зробити ринок України максимально чесним, продуктивним і конкурентоспроможним, були залучені кращі міжнародні практики і технології.

На даний момент, ТБ «УЕБ» є учасником системи продажів Прозоро, входить в торговельну палату США, Бізнес Асоціацію Європи та Асоціацію Біржових та електронних майданчиків.

Для найбільш рентабельних і вигідних позицій на ринку, потрібні практичні можливості оцінювати торговельні ризики, аналізувати тренди, створювати ринкові стратегії і укладати прибуткові угоди. «Українська енергетична біржа» відкриває доступ до всіх можливості для своїх учасників.

На даний період часу, абсолютним лідером і єдиним джерелом достовірних біржових котирувань на енергетичні ресурси в Україні є ТБ «УЕБ».

Похожие записи

Торгівля лісом-кругляком через платформу ТБ «УЕБ»

Міністерством енергетики і захисту довкілля був ініційований проект, який передбачає проведення торгів на аукціонах через сервіс Прозорро.Продажі, тому що таким

Як провести експертну оцінку нерухомості

Питання проведення експертної оцінки нерухомості може стати актуальним досить швидко. Вам треба буде в короткий термін отримати таку послугу та

Аренда ОСЗ 100м.кв., ст.метро «Лукьяновка»

Месторасположение:г. Киев, Шевченковский р-н., ул. Печенежская, 35/43. Возможно использование: офис, шоу-рум, инетрнет-магазин.   Характеристика объекта недвижимости:— Вид сделки: аренда от собственника — Площадь