ТБ «Українська енергетична біржа»

Сьогодні, безперечним лідером серед бірж України є товарно-сировинна біржа ТБ «Українська енергетична біржа». Переваги реалізації і закупівлі ресурсів через електронні біржові аукціони ТБ «УЕБ» www.ueex.com.ua вже оцінили учасники ринків енергії як нафта, газ (природний і конденсат), нафтопродукти і вугілля.

При довгостроковому використанні системи ТВ «УЕБ» ви отримуєте доступ до гранично стрімкого і вигідному придбанню і реалізації енергоресурсів. Також, беручи участь в електронних біржових торгах на ТБ «УЕБ» ви дуже скоро входите в число найкращих і прогресивних трейдерів на ринки. І все це реалізується в стінах вашого власного офісу.

На сьогоднішній день, близько 900 компаній функціонують на ТБ «УЕБ». Участь в аукціонах беруть як великі глобальні трейдери, підприємства міжнародного рівня та національні представники промисловості, так і менш значущі представники ринку. До перечня найбільш значимих компаній входять такі представники, як: Trafigura, АТ «Укргазвидобування», Товариство з обмеженою відпровідальністю «ГПК Нафтогаз Трейдинг», Trailstone, Duf Energy, Відкрите Акціонерне Товариство «Центренерго», MET Group, AOT Energy, Акціонерне Товариство «Укртранснафта», група організаций ДТЕК, , Закрите Акціонерне Товариство «Укргідроенерго», ДП «НЕК Укренерго», і багато інших.

«Українська енергетична біржа» ТБ «УЕБ» протягом своєї діяльності допомогла учасникам ринку мінімізувати економічні та виробничі ризики, пов’язані з продажем і купівлею енергоресурсів. В списку учасників входять як національні, так і приватні компанії. Для того, щоб зробити ринок України максимально чесним, продуктивним і конкурентоспроможним, були залучені кращі міжнародні практики і технології.

На даний момент, ТБ «УЕБ» є учасником системи продажів Прозоро, входить в торговельну палату США, Бізнес Асоціацію Європи та Асоціацію Біржових та електронних майданчиків.

Для найбільш рентабельних і вигідних позицій на ринку, потрібні практичні можливості оцінювати торговельні ризики, аналізувати тренди, створювати ринкові стратегії і укладати прибуткові угоди. «Українська енергетична біржа» відкриває доступ до всіх можливості для своїх учасників.

На даний період часу, абсолютним лідером і єдиним джерелом достовірних біржових котирувань на енергетичні ресурси в Україні є ТБ «УЕБ».

Похожие записи

Як провести експертну оцінку нерухомості

Питання проведення експертної оцінки нерухомості може стати актуальним досить швидко. Вам треба буде в короткий термін отримати таку послугу та

Виды культиваторов в сельском хозяйстве и их особенности

Культиватор – приспособление, которое активно применяется на предприятиях из области сельскохозяйственной промышленности. Главная задача подобного оборудования – это улучшение качества

Реалізація активів банку

З 2019 силу увійшов закон, який нормалізує порядок продажу боржників. Саме за новим законом продаж має здійснюватися за допомогою відкритих