Продаж дров та інших лісоматеріалів

В останні роки деревина стала дефіцитним товаром. Про це свідчить політика багатьох європейських країн (Німеччина, Австрія, Фінляндія), які, мають значні ресурси деревини, обмежують пропозицію на внутрішньому ринку, поповнюючи дефіцит імпортною деревиною.  У всіх вищезазначених країнах відбуваються суттєві зміни, які, безсумнівно, матимуть вплив на український ринок деревини.

Експорт відбувається трьома шляхами:

  1. іноземні концерни, пов’язані з меблевою або паперовою та целюлозною промисловістю купують деревину безпосередньо у Державних лісах, які мають відповідні потужності, розташовані у прикордонних областях;
  2. роздрібні клієнти, що імпортують деревину з Росії, Білорусі, України, Словаччини, переробляють сировину на території Польщі, а потім експортують до Німеччини та Австрії, створюючи додаткову вартість деревини.

В інтересах української економіки — насамперед захист деревної промисловості. Тому ще у 2020 році уряд подбав про покращення ринкових умов та його відкритість, запровадивши обов’язвову реалізацію продуктів деревообробної галузі через електронні майданчики як от Українська універсальна біржа sale.uub.com.ua.

Купити дрова — просто та зручно

Багато людей полюбляють камін тому, будуючи будинок своєї мрії, обов’язково його використовують. У цьому немає нічого дивного, адже завдяки теплому вогнищу, можна насолоджуватися приємним кліматом у вітальні. Тепло каміна — це здатність дивитись на прекрасний, живий вогонь,  — щось ще більш дивовижне. В цей момент виникає питання: які дрова потрібні для каміна. 

Які дрова для каміна

Не усі дрова підходять для каміна. Найкраще підходять дрова твердих порід. Менш придатні дрова хвойних порід через те, що під час горіння залишається багато диму і кіптяви. Ось чому листяні дрова — кращий вибір. Купити дрова для каміна найкращої якості для реалізації роздрібним клієнтам можна на Прозоро-продажі. 

Що стосується дров, наш магазин пропонує широкий вибір сировини, яка найбільш підходить для горіння в камінах. На веб-сайті Української універсальної біржі можна знайти найкращі породи дерев, включаючи граб ,  дуб та бук для дров. Ці види горять відносно повільно і, крім того, не залишають багато гару та попелу. 

Не так просто знайти постачальника, у якому впевнений. Тому фахівці Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-drov-tehnologichnyh-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale допомагають підібрати найкращі пропозиції та уникнути продукції, яка містить речовини, які стають шкідливими при згорянні та небезпечні для здоров’я людей. 

Де купити дрова 

Для вас не має секретів. Професійна команда, яка працює на ринку електронних аукціонів добре знає свою роботу. Тому запрошуємо завітати на наш сайт та скористатися пропозиціями лісових господарств. Прозоро-продажі — це можливість продати або купити дрова, ліс або пиломатеріали найкращої якості за вигідною ціною. 

Роками люди використовували дрова для тепла. Сьогодні дрова стали знову цінуватися як високоякісне паливо завдяки відновлювальним властивостям. На місці повалених дерев постійно висаджують нові дерева. Це той факт, завдяки якому ми найчастіше використовуємо деревину як тверде паливо для каміна чи твердопаливного котла. На прозоро-продажі можна вибрати такі пободи дров як дуб, бук, березу, граб та ясен.

Українська універсальна біржа — компанія, яка відрізняється, професіоналізмом, знаннями та досвідом. Тому, коли йдеться про закупівлю дров, Українська універсальна біржа — гарантована швидка допомога.

Похожие записи

Виды культиваторов в сельском хозяйстве и их особенности

Культиватор – приспособление, которое активно применяется на предприятиях из области сельскохозяйственной промышленности. Главная задача подобного оборудования – это улучшение качества

Як провести експертну оцінку нерухомості

Питання проведення експертної оцінки нерухомості може стати актуальним досить швидко. Вам треба буде в короткий термін отримати таку послугу та

Гибка листового металла — что это за процедура и для чего нужна

Металл – это один из наиболее ходовых расходных материалов, что активно применяется в самых разных направлениях. Говоря о продажах металла,